» Szanowni Państwo!!!

Szanowni Państwo,

z przykrością informujemy, że restauracja funkcjonuje do 22 października 2017.

Nie chcielibyśmy rezygnować z długoletniej współpracy z Państwem, dlatego chciałabym polecić nasze dwie restauracje, z których usług mogą Państwo skorzystać na takich samych warunkach jakie mieli Państwo z nami.

 

Hotel i Restauracja Na Rogatce

Ul. Sielankowa 1

20-802 Lublin

Tel. 81 536 00 70, 691 604 641

www.narogatce.pl

narogatce@wp.pl

jak dojechać

Hotel znajduje się tuż przy trasie wjazdowej z Warszawy w dzielnicy Sławinek, w pobliżu trasy S19 łączącej Rzeszów z Lublinem oraz trasy 830 łączącej Lublin z Nałęczowem i Kazimierzem Dolnym.

W obiekcie znajduje się 28 pokoi gościnnych oraz przytulna, klimatyzowana restauracja z wyjątkowym menu. Oferujemy pokoje 1-, 2-, oraz 3-osobowe w 2-óch standardach z łączną liczbą 56 miejsc noclegowych.

 

 

Restauracja & Pub Chili

Ul. Pogodna 28A

Lublin

Tel. 81 745 88 57

www.chili-lublin.pl

info@chili-lublin.pl

jak dojechać

Restauracji Chili znajduje się na dzielnicy Bronowice w Lublinie. Usytuowana jest pomiędzy głównymi trasami wylotowymi jadąc w stronę Zamościa, czyli Drogą Męczenników Majdanka a Aleją Witosa. Przy restauracji znajduje się duży parking, co jest dużym udogodnieniem dla grup zorganizowanych.

 

Nasze numer telefonu (609470028), strona internetowa www.ulicemiasta.pl, oraz email: restauracja@ulicemiasta.com.pl  są nadal aktywne. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

 

Z poważaniem Monika Pucek

Manager Restauracji Ulice MiastaNajnowsze wpisy

Archiwa