» Restauracja

„Ulice Miasta” to stylowa restauracja, sytuowana w centrum Lublina, bezpośrednio przy Bramie Krakowskiej. Nastrój panujący w tym lokalu wynika zarówno z położenia w bliskości miejsc, ściśle związanych z historią Koziego Grodu, jak i z wystroju wnętrza, oddającego klimat lubelskich ulic i uliczek. Oferta kulinarna jest również bardzo kusząca, a składają się na nią m.in. smakowite dania kuchni regionalnej, polskiej i staropolskiej. Oferujemy również naszym Klientom specjalną kulinarną atrakcję, tj. Dania z Gorącego Kamienia oraz bogaty wybór win z różnych stron świata.

Chętnie gościmy turystów, dla których wizyta w „Ulicach Miasta” jest często chwilą odpoczynku w trakcie zwiedzania zabytków, położonych w pobliżu, ale cieszą nas również bardzo wizyty lublinian, ceniących dobrą kuchnię i atmosferę tego miejsca.

Restauracja dysponuje kilkoma salami, w tym również salą dla osób niepalących, a w okresie letnim otwieramy dodatkowo tzw. ogródek, w którym znajduje się około 80 miejsc. Mamy doświadczenie w organizowaniu w naszym lokalu bankietów i spotkań.